Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP
Dofinansowano przez UE

Wakacyjne kino familijne w Powiecie Szczycieńskim: Smykolandia zaprasza

2024-07-02 09:27:31 (ost. akt: 2024-07-02 09:46:43)

Powiat Szczycieński przygotował prawdziwą gratkę dla najmłodszych mieszkańców i ich rodzin. Wakacyjne kino familijne "Smykolandia" zagości w czterech miejscowościach (Pasym, Szczytno, Wielbark, Nowe Gizewo), oferując filmy, watę cukrową, popcorn i niespodzianki. Wydarzenia będą odbywać się przez całe lato, a udział w nich jest bezpłatny.

Szczegóły harmonogramu:

Pasym, Rynek, 6 lipca 2024, godz. 21:00 - Widzowie będą mieli okazję obejrzeć film "O psie, który jeździł koleją". Ten wzruszający film opowiada historię niezwykłej przyjaźni między psem a jego właścicielem.

Szczytno, Parafia Św. Krzyża, 7 lipca 2024, godz. 21:00 - Kino w Szczytnie zaprezentuje "Pies i kot". Ta pełna humoru opowieść o współpracy między zwierzętami z pewnością rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wielbark, teren przy GOK, 9 lipca 2024, godz. 21:00 - Na widzów czeka "Asteriks i Obeliks: Imperium smoka", najnowsza część przygód dzielnych Galów, tym razem na dalekim Wschodzie.

Nowe Gizewo, Świetlica wiejska, 4 sierpnia 2024, godz. 21:00 - Na zakończenie wakacyjnych projekcji, w Nowym Gizewie zostanie wyświetlony film "Mulan". Ta inspirowana chińską legendą opowieść o odwadze i poświęceniu z pewnością zachwyci widzów.

Wszystkie projekcje rozpoczną się o godzinie 21:00. Wstęp na wydarzenia jest wolny, a organizatorzy zapewniają dodatkowe atrakcje, takie jak wata cukrowa i popcorn, co sprawi, że każde z tych spotkań będzie wyjątkowym przeżyciem dla całej rodziny. Warto zarezerwować sobie te terminy i spędzić letnie wieczory na świeżym powietrzu, ciesząc się wspólnie czasem spędzonym na oglądaniu filmów.

Zobacz także

więcej »