Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP
Dofinansowano przez UE

25 lat wsparcia i miłości: Jubileusz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

2024-06-12 15:11:51 (ost. akt: 2024-06-12 15:25:35)

Dziś, w środę, 12 czerwca w Jerutkach odbyło się podwójne wydarzenie - 25-lecie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczytnie oraz II Gala Rodzicielstwa Zastępczego. - Rodzicielstwo zastępcze to misja pełna wyzwań, ale i ogromnej satysfakcji. Dziękuję Wam za każdy dzień poświęcony dzieciom, za każdy uśmiech, który dzięki Wam rozkwita na ich twarzach. Jesteście dowodem na to, że rodzina to nie tylko więzy krwi, ale przede wszystkim więzy serca - mówi Jarosław Matłach Starosta Szczycieński.


Dwie i pół dekady działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczytnie to czas pełen wyzwań, ale przede wszystkim niezliczonych sukcesów i niesionej pomocy. Druga Gala Rodzicielstwa Zastępczego to moment, aby wyrazić wdzięczność tym, którzy z otwartym sercem i domem przyjmują dzieci, dając im nowy początek.

Rodziny zastępcze to bohaterowie codzienności, którzy swoją miłością i zaangażowaniem tworzą bezpieczną przystań dla najmłodszych. Dzięki nim, dzieci, które nie mogą być wychowywane przez biologicznych rodziców, odnajdują ciepło domowego ogniska i możliwość rozwoju własnych pasji.


Zobacz także

więcej »