Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP

Niezapomniana zabawa na Balu Seniora stowarzyszenia PKPS w Szczytnie

2023-11-18 16:22:05 (ost. akt: 2023-11-18 16:28:11)

W sobotę, 18 listopada, Miejski Dom Kultury w Szczytnie rozbrzmiał muzyką i śmiechem podczas balu seniora zorganizowanego przez Polski Komitet Pomocy Społecznej. Wydarzenie było nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do uhonorowania wyjątkowych jubilatów.


Miejski Dom Kultury w Szczytnie stał się areną wzruszających chwil i radosnych tańców podczas balu seniora, zorganizowanego przez Polski Komitet Pomocy Społecznej. Jarosław Matłach Starosta Szczycieński osobiście wręczył wyjątkowe wyróżnienia seniorom, którzy w tym roku świętują 80 i 90 lat życia.

Atmosfera balu była niewątpliwie magiczna, a uczestnicy imprezy mieli okazję przenieść się do krainy wspomnień, tańcząc do dźwięków ulubionej muzyki. Starosta podkreślił znaczenie tych wyjątkowych chwil, zaznaczając, że to właśnie seniorzy są nieodłączną częścią historii społeczności.

Bal seniora nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń, ale również stanowił wyraz szacunku dla tych, którzy zasłużyli na szczególne wyróżnienie. Wszystkim jubilatom życzymy dalszych lat pełnych zdrowia, radości i nieustającej energii.

Zobacz także

więcej »