Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP
Dofinansowano przez UE

Zawody strzeleckie o Puchar Starosty Szczycieńskiego w Dźwierzutach

2023-09-18 07:58:00 (ost. akt: 2023-09-18 08:03:35)

W sobotę, 16 września, strzelnica w Dźwierzutach gościła zawodników z terenu kraju i województwa, rywalizujących o Puchar Starosty Szczycieńskiego. Kilkunastu strzelców zmierzyło się w kilku konkurencjach, by zdobyć tytuł najlepszego w swojej kategorii.

W Dźwierzutach odbyły się zawody strzeleckie, które przyciągnęły pasjonatów broni i precyzyjnych strzałów z całej Polski. Organizowane pod patronatem Starosty Szczycieńskiego, zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły utalentowanych strzelców z różnych regionów.

Strzelnica w Dźwierzutach stała się miejscem zaciętej sportowej rywalizacji, gdzie zawodnicy starali się osiągnąć jak najlepsze wyniki i zdobyć miano najlepszego strzelca w swojej kategorii. Doskonała organizacja oraz wysoki poziom zawodów przyczyniły się do podniesienia atrakcyjności tego wydarzenia.

Zawody, które odbyły się 16 września, skupiły uwagę zarówno doświadczonych strzelców, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą dyscypliną. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy oraz prezentacji swoich umiejętności na strzelnicy.

Każdy uczestnik miał okazję zaprezentować swoje umiejętności strzeleckie, walcząc o zdobycie Pucharu Starosty Szczycieńskiego. Zawody były doskonałą okazją do zacieśnienia więzi w środowisku strzeleckim, a także do promocji sportu oraz zdrowego rywalizowania.


Zobacz także

więcej »