Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP
Dofinansowano przez UE

Rafał Kot zdobywa Tor De Geants: Niesamowita wytrwałość na dystansie 330 km

2023-09-18 07:35:50 (ost. akt: 2023-09-18 07:41:27)

Rafał Kot, szczycieński biegacz, przeszedł prawdziwą próbę wytrzymałości, zdobywając legendarny Tor De Geants. Po 129 godzinach i 3 minutach pokonał dystans 330 km, stawił czoło trudnościom górskiej trasy i dotarł z triumfem do mety.

Rafał Kot, utytułowany polski biegacz, wpisał swoje imię na kartach historii lekkoatletyki, zdobywając jedno z najtrudniejszych wyzwań - Tor De Geants. To imponujące osiągnięcie, które wymagało ogromnej determinacji, wytrwałości i niezłomnej woli.

Legendrna Tor De Geants, trasa licząca 330 km przez nieprzystępne góry, zaliczana jest do jednych z najbardziej wymagających wyzwań w świecie długodystansowego biegania. Rafał Kot stanął przed tym monumentalnym zadaniem i odnalazł w sobie siłę, by stawić czoło ekstremalnym warunkom i pokonać trasę.

Po 129 godzinach i 3 minutach wysiłku, Rafał Kot pokonał cały dystans, docierając do mety z uznaniem wszystkich obserwujących to niesamowite wydarzenie. To nie tylko osobiste zwycięstwo, ale również inspiracja dla wielu pasjonatów biegania, dowodząca, że granice ludzkiej wytrzymałości mogą być przesunięte.

Zobacz także

więcej »