Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP
Dofinansowano przez UE

Sekcja Ju-Jitsu "Katana" zaprasza kobiety na darmowy kurs samoobrony

2023-03-29 13:41:04 (ost. akt: 2023-03-29 13:44:40)

Sekcja Ju-Jitsu "Katana" ogłosiła darmowy kurs samoobrony dla kobiet, który odbędzie się w miesiącach kwiecień-lipiec 2023. Zajęcia będą odbywać się przy ul. Polnej 1. Zapisy pod numerem tel. 608475720. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Powiatu Szczycieńskiego.

Sekcja Ju-Jitsu "Katana" organizuje darmowy kurs samoobrony dla kobiet, który rozpocznie się 5 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:45. Zajęcia odbędą się przy ul. Polnej 1 i będą się odbywać przez kolejne trzy miesiące, do końca lipca. Celem kursu jest nauczenie kobiet podstawowych technik samoobrony, dzięki którym będą mogły skutecznie bronić się przed atakami.

W ramach kursu uczestniczki będą uczyć się uderzeń i obrony przed nimi, nauki kopnięć i obrony przed atakami nogami, rzutów, obrony przed atakami nożem, pałką, szantażem bronią oraz atakami na szyję i tułów oraz chwytami za ubranie. Kurs składać się będzie z ćwiczeń praktycznych oraz wykładów teoretycznych.

Projekt jest dofinansowany ze środków Powiatu Szczycieńskiego, co pozwolił na zorganizowanie kursu bez kosztów dla uczestniczek. Zaproszenie na kurs skierowane jest do wszystkich kobiet, które chcą nauczyć się podstawowych technik samoobrony i zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać swoją obecność na kursie poprzez kontakt z sekcją Ju-Jitsu "Katana" pod numerem telefonu 608475720. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisania się na kurs.

Zobacz także

więcej »