Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP

Pożegnanie przewodniczącego Powiatowej Rady Seniorów

2023-03-29 07:57:20 (ost. akt: 2023-03-29 10:17:31)

Jarosław Matłach Starosta Szczycieński oraz członkowie Powiatowej Rady Seniorów pożegnali Jerzego Kosakowskiego, który przez wiele lat był przewodniczącym Powiatowej Rady Seniorów. Pan Kosakowski został uhonorowany za swoje zaangażowanie i wkład w poprawę jakości życia seniorów w powiecie.

Dzisiaj, w środę, 29 marca 2023 roku, odbyło się pożegnanie Jerzego Kosakowskiego, który przez wiele lat pełnił funkcję przewodniczącego Powiatowej Rady Seniorów. Starosta Jarosław Matłach oraz członkowie Rady złożyli Panu Jerzemu podziękowania za jego wkład i zaangażowanie w poprawę życia seniorów w powiecie.

W trakcie pożegnania Starosta Jarosław Matłach podkreślił, że Kosakowski wniósł wiele pozytywnych zmian dla seniorów w powiecie i że jego praca była nieoceniona. Członkowie Rady również wyrazili swoje uznanie dla Pana Kosakowskiego i podziękowali mu za lata pracy.

Jerzy Kosakowski w swoim przemówieniu podziękował za wsparcie i zaangażowanie wszystkim, którzy pracowali z nim przez lata. Podkreślił, że praca dla społeczności seniorów była dla niego nie tylko obowiązkiem, ale również pasją i źródłem satysfakcji.

Po uroczystości wszyscy uczestnicy złożyli życzenia Panu Kosakowskiemu i życzyli mu wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Zobacz także

więcej »