Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP

Sukces Charytatywnego Balu Rzemiosła i Biznesu - dzieci z Domu Dziecka w Szczytnie pojadą na wakacje

2023-03-09 14:49:38 (ost. akt: 2023-03-09 15:03:22)

Dzięki hojności darczyńców, zebrano prawie 30 tysięcy złotych na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Szczytnie. Przekazanie prezentów odbyło się w czwartek, 9 marca, dokonali go Jarosław Matłach, Starosta Szczycieński oraz Krzysztof Karwowski, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

W czwartek, 9 marca w Domu Dziecka w Szczytnie odbyło się przekazanie prezentów oraz podsumowanie zbiórki, która została zorganizowana podczas I Charytatywnego Balu Rzemiosła i Biznesu. Udało się zebrać prawie 30 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Szczytnie.

Beata Pietrzyk, dyrektor placówki, wyraziła swoją wdzięczność wobec hojności darczyńców, podkreślając, że dzięki zebranym środkom dzieci i młodzież z Domu Dziecka będą mogli spędzić wakacje nad polskim morzem.

Przekazania prezentów dokonali Jarosław Matłach, Starosta Szczycieński oraz Krzysztof Karwowski, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Warto zauważyć, że wydarzenie to spotkało się z dużym zainteresowaniem społecznym, co pozwoliło na zebranie znacznej kwoty pieniędzy dla potrzebujących dzieci.


Zobacz także

więcej »