Dla turystów Powiat Szczycieński dla mieszkańców
BIP

Majówka ze smakiem, czyli II Festiwal Rzemieślników

2021-04-29 06:00:00 (ost. akt: 2021-04-28 08:33:25)

W ramach majówkowych podróży zapraszamy państwa do Olsztynka, gdzie już w sobotę, 1 maja, w godz. 8:30-13:00 odbędzie się II Festiwal Rzemieślników.

Oprócz, co tygodniowych, stałych wystawców żywnościowych, że świeżymi lokalnymi wyrobami od okoliczników producentów, spotkacie, gości cyklicznych, czyli Rękodzielników i Rzemieślników.

W ofercie znajdziecie, aromatyczne i jeszcze ciepłe pieczywo wypiekane tuż przed dostawą! Do pieczywa wędlinę, domowego wyrobu o najwyższej jakości mięsa i wykonania. Zdrowe zimno tłoczone oleje z ograniczoną ilością produktu! Naturalnie produkowane kiszonki i zakwasy bazujące na organicznych składnikach. Bez sztucznych konserwantów. Wiejskie jajka od szczęśliwych kurek wolno biegających, chowanych bez pasz GMO. Koneserzy smaków znajdą sery krowie i kozie z niedużych manufaktur. Sery świeże i dojrzewające. Lubujący się w słodkościach wybiorą coś dla podniebienia z palety miodów tradycyjnej rodzinnej pasieki. Deser koniecznie z czekoladą, chałwą i pralinami. Łyk gorącej kawy też się znajdzie. Poszukiwacze przypraw i ziół odnajdą coś nietypowego w szerokiej gamie dostępnych produktów. A wszystko to od lokalnych producentów, którzy w swojej ofercie będą mieć lokalne wytwory, znane wielu już zadowolonym klientom.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU


Zobacz także

więcej »