menu

Serce z kwiatów stanęło przy szpitalu

2020-11-10 13:25:52 (ost. akt: 2020-11-11 11:36:49)
Serce z chryzantem pod Szpitalem Powiatowym w Szczytnie

Serce z chryzantem pod Szpitalem Powiatowym w Szczytnie

W podziękowaniu dla pracowników służby zdrowia za wyczerpującą walkę z epidemią koronawirusa we wtorek, 10 listopada szczycieńscy druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczytnie, oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Szczytnie ułożyli przed szpitalem ogromne serce z chryzantem.

850 chryzantem pozyskało Starostwo Powiatowe w Szczytnie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szczytnie. Kwiaty trafiły do mieszkańców miasta i gminy Pasym, miasta i gminy Wielbark, gminy Dźwierzuty i gminy Rozogi oraz Fundacji Kreolia Kraina Kreatywności. Ponadto ponad 100 chryzantem zostało rozdanych dla mieszkańców Szczytna. Wszyscy zainteresowani mogli odebrać kwiaty przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Co ważne, akcja cieszyła się tak dużym powodzeniem, że kwiaty zostały rozdane w mniej niż 30 minut.

Ostatnia część chryzantem została wykorzystana do budowy ogromnego serca, które stanęło przy Szpitalu Powiatowym w Szczytnie. Zbudowali je na spółkę druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczytnie i pracownicy Starostwa Powiatowego w Szczytnie. - Serce jest podziękowaniem od mieszkańców Szczytna i Powiatu Szczycieńskiego za ciężą pracę służb medycznych przy zwalczaniu Covid-19 – mówi Paweł Koziatek z OSP w Szczytnie.

https://m.powiatszczycienski.pl/2020/11/orig/2-35903.jpg
https://m.powiatszczycienski.pl/2020/11/orig/3-35902.jpg

Opis.Serce z chryzantem pod Szpitalem Powiatowym w Szczytnie.

Rozdawanie chryzantem przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Rozdawanie chryzantem przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Rozdawanie chryzantem przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Rozdawanie chryzantem przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Rozdawanie chryzantem przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Rozdawanie chryzantem przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie.
Opis. Rozdawanie chryzantem przy parkingu Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie.