menu

III Edycja "Gramy dla..." już wkrótce!

2020-01-29 13:51:43 (ost. akt: 2020-01-29 15:23:04)

Wydarzenie odbędzie się w dniu 23 lutego 2020r. na hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera, ul. Jerzego Lanca 1, 12-100 Szczytno.
W dniu imprezy planowany jest - Maraton Fitnessu, Pokaz StrongMen - Kulturystyczny, Mecz koszykówki US Army kontra Szczytno oraz główny mecz piłki nożnej Gwiazdy kontra Przyjaciele Fabianka oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorami jest Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Powiat Szczycieński, Miasto Szczytno, Gmina Rozogi, Miejski Ośrodek Sportu oraz stowarzyszenia z terenu Powiatu Szczycieńskiego. Ideą akcji jest pomoc mieszkańcom powiatu którzy ze względu na problemy zdrowotne, wypadki losowe nie są w stanie pokryć związanych z nimi wydatków.

Poniżej prezentujemy kilka spośród wielu przedmiotów które wystawione zostaną na licytację charytatywną w dniu wydarzenia. Są to: Identyfikator Kamila Stocha oraz fankarty z autografami skoczków narciarskich, piłka i książka z autografami Jerzego Dudka, koszulka i zdjęcie z autografem Joanny Jędrzejczyk,zestaw fankart z autografami zawodników klubu piłkarskiego Lech Poznań, zestaw gadżetów od kierowcy rajdowego Gosi Rdest, kalendarz przekazany przez Krzysztofa Hołowczyca, robot kuchenny piekarnik elektryczny oraz sokowirówka przekazane przez firmę MPM, obrazy olejne, karnet 3-miesięczny na siłownię XtremeFitness, voucher na kolację dla dwóch osób w restauracji Mazuriana, voucher na kwotę 100 zł Kawiarni Mała Czarna, voucher przekazany przez Tygodnik Szczytno a także voucher na obiad dla dwóch osób w Bistro Calzone w Rozogach.
Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wielkie serce i wsparcie!