menu

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego.

28 października w Zespole Szkół Nr 2 w Szczytnie, odbyła się Powiatowa Gala Sportu Szkolnego. Nagrody dla najlepszych sportowców, wyróżnionych nauczycieli oraz szkół, wręczył m.in. Starosta Szczycieński Jarosław Matłach. W części artystycznej wystąpił Jakub Kusior. Organizatorem Gali było Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.

NAJLEPSI SPORTOWCY POSZCZEGÓLNYCH GMIN
POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO 2013/2014

Szkoły podstawowe – dziewczęta:
Gmina Dźwierzuty:
1. Polewaczyk Joanna, SP Dźwierzuty – 49 pkt.
2. Stoll Marta, SP Dźwierzuty – 27
2. Majewska Zuzanna, SP Dźwierzuty – 27

Gmina Jedwabno:
1. Lisicka Dominika, SP Jedwabno – 10
1. Gromek Aleksandra, SP Jedwabno – 10
1. Kowalczyk Natalia, SP Jedwabno – 10

Gmina Pasym:
1. Całkowska Julia, SP Pasym - 9
1. Świdroń Ewa, SP Pasym - 9
1. Ciak Oliwia, SP Pasym - 9

Gmina Rozogi:
1. Borkowska Julita, SP Rozogi – 147
2. Stań Wiktoria, SP Rozogi – 139
3. Szymańska Natalia, SP Rozogi – 137

Gmina Miejska Szczytno:
1. Gąska Agata, SP nr 6 Szczytno - 127
2. Kornowska Alicja, SP nr 6 Szczytno - 101
3. Gomółka – Kulas Kinga, SP nr 6 Szczytno – 92

Gmina Wiejska Szczytno: nikt nie startował

Gmina Świętajno:
1. Kozioł Julia, SP Kolonia - 29
2. Rutkowska Zuzanna, SP Świętajno - 21
3. Spanielska Emilia, SP Świętajno - 20

Gmina Wielbark:
1. Owczarek Maria, SP Wielbark – 102
2. Paćkowska Weronika SP Wielbark – 67
2. Antoń Magdalena, SP Wielbark – 67

Szkoły podstawowe – chłopcy:
Gmina Dźwierzuty:
1. Len Jakub, SP Dźwierzuty – 97
2. Prachniewski Michał, SP Dźwierzuty – 82
3. Sztura Maciej, SP Dźwierzuty – 63

Gmina Jedwabno:
1. Dąbrowski Kondrad, SP Jedwabno - 24
1. Krajza Michał, SP Jedwabno - 24
2. Kopeć Krzysztof, SP Jedwabno - 15

Gmina Pasym:
1. Kaczmarczyk Krystian, SP Pasym - 22
1. Marciniak Kacper, SP Pasym - 22
1. Wierzba Sylwester, SP Pasym - 22

Gmina Rozogi:
1. Rutkowski Adam, SP Rozogi - 123
1. Szydlik Oskar, SP Rozogi - 123
2. Dykty Daniel, SP Rozogi - 122

Gmina Szczytno Miejska:
1. Wieczorek Michał, SP nr 6 Szczytno – 154
1. Myślak Szymon, SP nr 6 Szczytno – 154
1. Krzewski Radosław, SP nr 6 Szczytno – 154

Gmina Szczytno Wiejska:
1. Łukasz Gut, SP Lipowiec – 12
1. Marcin Gut, SP Lipowiec – 12
1. Konrad Gut, SP Lipowiec – 12

Gmina Świętajno:
1. Kozioł Mateusz, SP Kolonia - 40
2. Pieloszczyk Piotr, SP Świętajno - 37
2. Siekerski Mariusz, SP Świętajno - 37

Gmina Wielbark:
1. Szepczyński Kacper, SP Wielbark - 61
2. Kołodziejczyk Damian, SP Wielbark - 32
3. Gąsiewski Krystian, SP Wielbark - 25

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta:
Gmina Dźwierzuty:
1. Załęska Malwina, Gim. Dźwierzuty - 96
2. Perzanowska Nikoletta, Gim. Dźwierzuty - 92
2. Dudziec Aleksandra, Gim. Dźwierzuty - 92

Gmina Jedwabno: nie startowali

Gmina Pasym:
1. Roman Paulina, Gim. Pasym – 145
2. Chaleńska Maja, Gim. Pasym – 80
3. Kozłowska Natalia, Gim. Pasym – 53

Gmina Rozogi:
1. Stań Magdalena, Gim. Rozogi – 105
2. Łachacz Monika, Gim. Rozogi – 99
3. Więcek Małgorzata, Gim. Rozogi – 98

Gmina Miejska Szczytno:
1. Dębska Kinga, Gim. nr 1 Szczytno - 54
1. Szmagaj Maja, Gim. nr 1 Szczytno - 54
2. Kobus Aleksandra, Gim. nr 1 Szczytno - 42

Gmina Wiejska Szczytno:
1. Orzoł Magdalena, Gim. Lipowiec – 12
1. Archacka Dominika, Gim. Lipowiec – 12
1. Deptuła Joanna, Gim. Lipowiec – 12

Gimnazjum Sportowe Szczytno:
1. Matejko Marta, Gim. Sportowe Szczytno - 47
2. Dąbrowska Olga, Gim. Sportowe Szczytno - 44
3. Leniart Anna, Gim. Sportowe Szczytno - 43

Gmina Świętajno:
1. Kozon Zuzanna, Gim. Świętajno – 66
2. Więcek Klaudia, Gim. Świętajno – 63
2. Olbryś Wiktoria, Gim. Świętajno – 63

Gmina Wielbark:
1. Draba Magdalena, Gim. Wielbark - 67
2. Sasin Klaudia, Gim. Wielbark - 63
3. Kołodziejczyk Maria, Gim. Wielbark - 62

Szkoły gimnazjalne – chłopcy:
Gmina Dźwierzuty:
1. Smosarski Dominik, Gim. Dźwierzuty – 187
2. Suchecki Szymon, Gim. Dźwierzuty – 130
3. Samsel Sebastian, Gim. Dźwierzuty - 102

Gmina Jedwabno:
1. Trędowski Paweł, Gim. Jedwabno - 15
1. Kowalczyk Michał, Gim. Jedwabno - 15

Gmina Pasym:
1. Stelmach Damian, Gim. Pasym – 93
2. Stańczak Grzegorz, Gim. Pasym – 29
2. Schulz Maciej, Gim. Pasym – 29

Gmina Rozogi:
1. Niemczyk Marcin, Gim. Rozogi - 116
2. Pieńkos Sebastian, Gim. Rozogi - 103
2. Sęder Amadeusz, Gim. Rozogi - 103

Gmina Miejska Szczytno:
1. Pyśk Szymon, Gim. nr 1 Szczytno – 126
2. Bloch Łukasz, Gim. nr 1 Szczytno – 114
2. Kulesik Kamil, Gim. nr 1 Szczytno – 114

Gmina Wiejska Szczytno:
1. Lech Mateusz, Gim. Lipowiec - 22
1. Przybyłek Paweł, Gim. Lipowiec - 22
1. Głażewski Jakub, Gim. Lipowiec - 22

Gimnazjum Sportowe Szczytno:
1. Mierzejewski Maciej, Gimnazjum Sportowe Szczytno - 152
2. Chorążewicz Filip, Gimnazjum Sportowe Szczytno – 140
3. Zembrzuski Jakub, Gimnazjum Sportowe Szczytno - 125

Gmina Świętajno:
1. Świerczyński Krystian, Gim. Świętajno - 62
2. Ptak Adrian, Gim. Świętajno - 50
3. Cichy Marcin, Gim. Świętajno - 44

Gmina Wielbark:
1. Mikołajewski Tomasz, Gim. Wielbark - 32
2. Deptuła Dariusz, Gim. Wielbark - 31
3. Szczepanek Szymon, Gim. Wielbark - 26

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:
ZS nr 1 Szczytno:
1. Dąbrowska Anna, ZS nr 1 Szczytno – 127
2. Seliga Monika, ZS nr 1 Szczytno – 123
3. Gleba Patrycja, ZS nr 1 Szczytno – 120

ZS nr 2 Szczytno:
1. Kijora Beata, ZS nr 2 Szczytno – 82
2. Zientek Katarzyna, ZS nr 2 Szczytno – 57
3. Pliszka Kinga, ZS nr 2 Szczytno – 49

ZS nr 3 Szczytno:
1. Kowalczyk Matylda, ZS nr 3 Szczytno – 139
2. Dylewska Adrianna, ZS nr 3 Szczytno – 127
3. Przybyłowska Daria, ZS nr 3 Szczytno – 115

ZS Rozogi:
1. Drężek Dominika, ZS Rozogi – 150
2. Gołaś Patrycja, ZS Rozogi – 145
3. Bloch Daria, ZS Rozogi – 130

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:
ZS nr 1 Szczytno:
1. Kuck Kamil, ZS nr 1 Szczytno - 160
2. Pichal Janusz, ZS nr 1 Szczytno – 153
3. Pliszka Jakub, ZS nr 1 Szczytno - 148

ZS nr 2 Szczytno:
1. Cieślik Arkadiusz, ZS nr 2 Szczytno - 39
2. Kwiatkowski Radosław, ZS nr 2 Szczytno - 38
3. Piórkowski Marek, ZS nr 2 Szczytno - 29
3. Gutowski Daniel, ZS nr 2 Szczytno - 29

ZS nr 3 Szczytno:
1. Wróblewski Marcin, ZS nr 3 Szczytno – 127
2. Piórkowski Artur, ZS nr 3 Szczytno – 115
3. Matłoch Konrad, ZS nr 3 Szczytno – 113

ZS Rozogi:
1. Zyśk Nikodem, ZS Rozogi - 179
2. Trzciński Paweł, ZS Rozogi - 96
3. Golan Patryk, ZS Rozogi - 91

NAJLEPSI SPORTOWCY POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO 2013/2014

Szkoły podstawowe – dziewczęta:
1. Borkowska Julita, SP Rozogi – 147 pkt
2. Stań Wiktoria, SP Rozogi – 139
3. Szymańska Natalia, SP Rozogi – 137

Szkoły podstawowe – chłopcy:
1. Wieczorek Michał, SP nr 6 Szczytno – 154
1. Myślak Szymon, SP nr 6 Szczytno – 154
1. Krzewski Radosław, SP nr 6 Szczytno – 154

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta:
1. Roman Paulina, Gim. Pasym – 145
2. Stań Magdalena, Gim. Rozogi – 105
3. Łachacz Monika, Gim. Rozogi – 99

Szkoły gimnazjalne – chłopcy:
1. Smosarski Dominik, Gim. Dźwierzuty – 187
2. Mierzejewski Maciej, Gim. Sportowe Szczytno – 152
3. Chorążewicz Filip, Gim. Sportowe Szczytno – 140

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:
1. Drężek Dominika, ZS Rozogi – 150
2. Gołaś Patrycja, ZS Rozogi – 145
3. Kowalczyk Matylda, ZS nr 3 Szczytno – 139

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:
1. Zyśk Nikodem, ZS Rozogi – 179
2. Kuck Kamil, ZS nr 1 Szczytno - 160
3. Pichal Janusz, ZS nr 1 Szczytno – 153

NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA SZKOŁA POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO 2013/2014

Szkoły podstawowe do 200 uczniów:
1. SP Rozogi – 548 pkt.
2. SP Kolonia – 176
3. SP Klon – 111
4. SP Linowo – 110
5. SP Orzyny – 108
6. SP Kałęczyn – 94
7. SP Tylkowo – 83
8. SP Rumy – 74
9. SP Lipowiec – 70
10. SP Dąbrowy – 47
11. SP Zabiele – 30
12. SP Łatana Wielka – 28

Szkoły podstawowe powyżej 200 uczniów:
1. SP nr 6 Szczytno – 889
2. SP Wielbark – 568
3. SP nr 3 Szczytno – 403
4. SP Dźwierzuty – 286
5. SP nr 2 Szczytno – 227
6. SP Pasym – 220
7. SP Świętajno – 179
8. SP Jedwabno – 153

Szkoły gimnazjalne:
1. Gim. Dźwierzuty – 811
2. Gim. Rozogi – 652
3. Gim. Sportowe – 612
4. Gim. Świętajno – 556
5. Gim. Pasym – 554
6. Gim. Wielbark – 533
7. Gim. nr 1 Szczytno – 351
8. Gim. nr 2 Szczytno – 189
9. Gim. Lipowiec – 113
10. Gim. Jedwabno – 40
11. Gim. Olszyny – 28

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. ZS nr 1 Szczytno – 1468
2. ZS nr 3 Szczytno – 1008
3. ZS nr 2 Szczytno – 700
4. ZS Rozogi – 670

NAUCZYCIELE WYRÓŻNIENI ZA WKŁAD PRACY NA RZECZ ROZWOJU SPORTU DZIECI I MŁODZIEŻY W POWIECIE SZCZYCIEŃSKIM:

• Wioletta Żylińska - Zyśk – SP Rozogi,
• Anna Rybińska – SP nr 6 Szczytno,
• Janina Miłek – SP Rozogi,
• Marzena Murawska – ZS Rozogi,
• Piotr Lisewski – ZS nr 3 Szczytno,
• Zdzisław Manelski – Gim. Dźwierzuty,
• Krzysztof Janowski – ZS nr 3 Szczytno,
• Mirosław Gotlib – Gim. Rozogi.